Pentru a participa la concurs apasati butonul "Topic nou"

Concursul lunii octombrie

Pentru a participa la concurs apasati butonul "Topic nou"

Mesajde FIF2002 » Dum Oct 02, 2011 09:23

Pentru a participa la concurs apasati butonul "topic nou" puteti sa scrieti cateva randuri pentru a stimula vizitatorii sa va voteze si apoi incarcati imaginea folosind meniul incarca fisiere pe care il gasiti in partea de jos a paginii (sub butoanele de salvare) apoi, dupa ce ati terminat de scris si de incarcat imaginea trebuie sa apasati butonul trimite.
Mult succes

--------------------------------------------------------------------------------------------
Azi incepe un nou concurs, dar va fi un pic diferit de concursurile organizate pana acum atat ca mod de desfasurare cat si ca acordare a premiului. Concursul tine pana in ultima zi a lunii octombrie.
Am simplificat un pic descrierea concursului deci pentru a participa la concrus trebuie sa:
- Gasesti un nod de a promova situl nostru www.claudia09avon.eu (metodele de promovare sunt la alegerea voastra : pe [facebook], twitter sau in orice alt mod)
-Faci o fotografie in care sa se vada modul de promovare la care te-ai gandit ( in fotografie trebuie sa se vada clar www.claudia09avon.eu )
-Pui fotografia pe forumul nostru : viewforum.php?f=13 prin folosirea butonului topic nou si esti inscrisa in concurs.
Poti castiga unul din cele 2 premii de mai jos:
Un parfum Outspoken Intense - pentru fotografia cu cele mai multe likeuri + share-uri
Pentru cea mai creativa metoda de promovare se va acorda un premiu suplimentar , un set de bijuterii Hera. Cea mai creativa metoda o voi alege eu.

Regulament:

1. Oricine se poate inscrie in concurs
2. Nu reincarcati poza incarcata deja de un alt concurent. Doar imaginile creeate de voi sunt acceptate.
3. In poza trebuie sa fie vizibil linkul site-ului: www.claudia09avon.eu
4. Va puteti inscrie de mai multe ori folosind idei diferite de promovare
5. Daca observati o persoana care incalca regulile anuntati administratorii forumului printr-un mesaj privat.

Mult succes tuturor, va asteptam ideile pe viewforum.php?f=13
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Atinge steaua de neatins si nu-i uita pe cei ce au crezut in tine!
- Octavian Paler.
Imagine
Avatar utilizator
FIF2002
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 59
Membru din: Sâm Iun 11, 2011 02:53
Localitate: Brasov

Înapoi la Outspoken intense (octombrie 2011)

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron