reprezentant nou

Discutii despre Avon, produse, campanii, competitii ...

reprezentant nou

Mesajde Cristina88 » Dum Aug 19, 2012 15:30

Buna Claudia! As avea si eu nevoie de cateva informatii. As dori sa devin reprezentant, am completat un formular pe site-ul oficial avon si acum astept sa fiu contactata.Spune-mi si mie te rog, coordonatorul meu cine va fi? Trebuie sa il aleg eu sau ..? Daca nu este de incredere?
Comanda minima pt a primi discount este de 120 ron?
Cum achizitionez brosurile? Cu prima comanda? Trebuie sa le platesc?
Pot trimite comenzi pe internet inca de la prima comanda?
Cu actele de care am nevoie sa devin reprezentant cum fac? Trebuie sa le trimit prin posta?
Multumesc!
Cristina88
Utilizator nou
Utilizator nou
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Aug 18, 2012 15:19

Re: reprezentant nou

Mesajde Claudia » Lun Aug 20, 2012 09:07

Buna Cristina,
Cand ai completat formularul? De obicei te suna un coordonator sau directorul de zona si te va inscrie, nu poti alege tu la ce coordonator vrei sa fii.
Comanda minima pentru reducere este 120 lei, iar pentru prima comanda este 140 lei si vei avea 15% reducere si vei primi cadou un set format din 3 produse planet spa. Apoi vei putea continua programul pentru noii reprezentanti, in a-2a campanie la 180 lei primesti parfumul rare pearls, iar in a a3-a campanie la o comanda de 230 lei vei primi ceasul lady in red.
In momentul in care completezi actele vei primi si brosuri direct de la coordonator, apoi cand dai prima comand iti poti cumpara brosuri, Cel mai mic set este de 4 brosuri si costa 9 lei. Tu vei primi un singur catalog cadou si unul din cealalta campanie.
Comenzile de obicei le dai pe internet, in afara de prima comanda pe care trebuie sa i-o dai coordonatoarei ca sa poata face inscrierea.
Actele le vei semna direct cu un coordonator, daca te suna de la tine din oras si ii dai copia de buletin sau le trimiti prin posta impreuna cu fisa de inscriere semnata catre coordonatorul respectiv.
Daca nu iti convine coordonatorul, poti sa te inscrii la mine si eu o sa iti trimit actele si catalogul prin posta. Daca doresti, lasa un mesaj privat cu numele tau complet si adresa pentru ati trimite actele necesare inscrierii.
Te mai pot ajuta cu ceva?
O zi frumoasa
Avatar utilizator
Claudia
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 152
Membru din: Dum Iun 12, 2011 10:31
Localitate: Brasov


Înapoi la Avon

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron