Avon junior

Discutii despre Avon, produse, campanii, competitii ...

Avon junior

Mesajde NicoElena » Mar Noi 01, 2011 09:23

Buna , in primul rand vreau sa te felicit Claudia pt ideea nemaipomenita pe care ai avut-o cu acest sait , m-ai ajutat de multe ori de cand sunt reprezentant avon . Acum vreau sa te intreb urmatoarele : daca eu mi-as face echpa si un reprezentant nou incepe programul avon junior acum iar la sfarsit de an se va incheia programul actual , de anul viitor banuisc ca vor fi alte produse in acest program . Daca reprezentantul nou a luat doar primele doua nivele sa zicem din programul de acum . din ianuarie va continua cu programul de atunci cu nivelele 3 si 4 ?
NicoElena
Junior
Junior
 
Mesaje: 31
Membru din: Dum Oct 30, 2011 22:39

Re: Avon junior

Mesajde Claudia » Mar Noi 01, 2011 18:20

Buna NicoElena,
Multumesc pentru aprecieri si ma bucur ca am putut sa te ajut.
Reprezentanti care incep programul motivational Avon Junior, il vor parcurge integral pe cel inceput, adica daca se inscriu pana in campania 17, in 2012 vor termina acest program cu premiile actuale, cei care se inscriu din ianuarie 2012 vor avea alte premii in Avon Junior.
Avatar utilizator
Claudia
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 152
Membru din: Dum Iun 12, 2011 10:31
Localitate: Brasov

Re: Avon junior

Mesajde NicoElena » Mar Noi 01, 2011 19:33

Chiar daca la valabilitatea programului este specificat ca este pana la data de 31 decembrie ?
NicoElena
Junior
Junior
 
Mesaje: 31
Membru din: Dum Oct 30, 2011 22:39

Re: Avon junior

Mesajde Claudia » Mie Noi 02, 2011 09:22

Buna NicoElena,
Se refera la cei care se inscriu pana la data de 31 decembrie, si cine incepe programul il va continua tot pe acesta.
Avatar utilizator
Claudia
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 152
Membru din: Dum Iun 12, 2011 10:31
Localitate: Brasov

Re: Avon junior

Mesajde NicoElena » Mie Noi 02, 2011 16:24

Ok! Acum am inteles! Multumesc frumos ! :P
NicoElena
Junior
Junior
 
Mesaje: 31
Membru din: Dum Oct 30, 2011 22:39


Înapoi la Avon

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron