Set bijuterii incomplet din start!

Discutii despre Avon, produse, campanii, competitii ...

Set bijuterii incomplet din start!

Mesajde SimonaUSV » Mie Mar 14, 2012 19:27

Buna seara Claudia. Ce pot face in situatia in care am comandat pe data de 13.02.2012, in campania 3, setul Beautiful Barcelona cu codul 50468 din minibrosura campaniilor 3 si 4 si nu a venit decat colierul iar pentru cercei imi scrie ca "nu sunt disponibili in stoc, nu comandati", in campania 4 am revenit cu o comanda in care am cerut doar cerceii si primesc acelasi raspuns iar eu nu stiu ce sa-i raspund clientei care comandase setul si care imi spune ca nu suntem seriosi ca nici macar la set nu suntem "completi"?!
Multumesc mult.
SimonaUSV
Junior
Junior
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Noi 13, 2011 16:50

Re: Set bijuterii incomplet din start!

Mesajde Claudia » Mie Mar 14, 2012 22:04

Buna SimonaUSV,
Scrie ca produsele din mini-brosura sunt in limita stocului, au doar un anumit numar de produse primite din afara tarii si foarte multa lume a comandat produsele acelea si s-a terminat stocul.
Avatar utilizator
Claudia
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 152
Membru din: Dum Iun 12, 2011 10:31
Localitate: Brasov

Re: Set bijuterii incomplet din start!

Mesajde SimonaUSV » Sâm Mar 17, 2012 19:37

Iti multumesc pentru raspuns Claudia!
Eu consider insa ca este nedrept, deoarece am comandat set nu colierul si cerceii pe coduri separate, iar daca in set nu era disponibil complet, ar fi trebuit ca cei care se ocupa de asa ceva sa te notifice printr-un sms sau ceva ca nu este disponibil complet.
Oricum multumesc din nou pentru mesaj.
SimonaUSV
Junior
Junior
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Noi 13, 2011 16:50

Re: Set bijuterii incomplet din start!

Mesajde Claudia » Dum Mar 18, 2012 11:35

Buna SimonaUSV,
Si eu am dat comanda de acel set si aparea cu bulina gri, iar cand dadea click pe set iti arata ca nu vin cerceii si puteai sa renunti la el.
Avatar utilizator
Claudia
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 152
Membru din: Dum Iun 12, 2011 10:31
Localitate: Brasov


Înapoi la Avon

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron